Obecní rozhlas

Nový autobusový spoj

do Nového Města nad Metují v 7.17

Od 4. 1. 2021 na základě požadavku obce a cestujících bude veden nový spoj č. 6403296 do Nového Města nad Metují.

spoj 6403296
ČAS STANICE
7.00 Česká Skalice, nám
7.02 Česká Skalice, Na Škvárovně
7.04 Říkov, rozc.
7.05 Říkov, AGRO
7.06 Velká Jesenice, žel. zast.
7.08 Velká Jesenice, U Voglů
7.10 Velká Jesenice, škola
7.12 Velká Jesenice, Čeperka
7.15 Nahořany, Městec, odb.Roztoky
7.17 Slavětín nad Metují
7.19 Nahořany, Městec, odb.Roztoky
7.22 Nahořany, Městec
7.23 Nahořany, odb. Dolsko
7.25 Nahořany
7.27 Nahořany, Lhota Doubravice
7.32 Nové Město n. Met., Krčín, Luštinec
7.33 Nové Město n. Met., Krčín, Na Strážnici
7.35 Nové Město n. Met., žel. st.
7.37 Nové Město n. Met., Na Rychtě
7.39 Nové Město n. Met., nám. Republiky
7.44 Nové Město n. Met., Papírny